English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK je profesionalni proizvođač i dobavljač strojeva za kontrolu grijanja u Kini. Imamo vlastitu tvornicu. Nudimo prvoklasni regulator temperature kalupa za vodu za industriju ubrizgavanja po direktnim tvorničkim cijenama, s ciljem zajedničke suradnje i dugoročnih prijateljskih poslovnih odnosa. Uz CE certifikat i profesionalnu drvenu ambalažu, prikladan je za industrije s niskom temperaturom i područja s visokom temperaturom okoline.
Regulator temperature vodenog kalupa opremljen je uvezenim kompresorima Copeland iz Sjedinjenih Država i uparen je s električnim komponentama međunarodnih marki kao što su OMRON i FUJI, kao i uvezenim visokokvalitetnim komponentama, osiguravajući kontinuiran i stabilan rad tijekom proizvodnje injekcijskog prešanja i ispunjavajući zahtjeve za visokopreciznu kontrolu temperature. Usvajanjem postupka zavarivanja bakrenih cijevi bez kisika i kombiniranjem s jednodijelnim dizajnom cjevovoda od nehrđajućeg čelika 304, učinkovito se izbjegavaju začepljenja cjevovoda i problemi hrđanja te se produljuje životni vijek opreme. Opremljen visokoučinkovitim isparivačima i kondenzatorima, potrošnja energije smanjena je za više od 30%. Dugotrajna uporaba može značajno uštedjeti troškove energije za poduzeća, balansirajući učinkovitost i ekonomičnost. Podržava prebacivanje snage grijanja. Model 8ACH opremljen je s dva seta kompresorskih glava, koje se mogu koristiti odvojeno ili u kombinaciji. Opcijska komunikacijska funkcija RS485 i uvezena kontrola mikroračunala/PLC-a dostupni su za postizanje automatiziranog upravljanja. Opremljen je potpunom sigurnosnom zaštitom i funkcijama prikaza grešaka, a održavanje se može jednostavno izvršiti bez potrebe za stručnjacima.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (serija AQ-5ACHS) |
| Marka: | AQWK |
| Tip: | Zračno hlađen |
| Metoda hlađenja: | Vodeno hlađenje |
| Struktura jedinice: | Sastavni |
| Napon: | 380V/50HZ |
| Kompresor: | 3 Copeland kompresora (uvezeno iz SAD-a) |
| Vlast: | 36kw |
| Kapacitet hlađenja: | 12,5kw |
| Raspon temperature: | 5°C-98°C (ulazna voda) |
| Razina buke: | Ultra tiho |
| Polja primjene: | Industrija injekcija, galvanizacija, pivovara, tvornica pića, prehrambena industrija, zemlje visoke temperature okoline |
| Stroj za primjenu: | Precizni alatni strojevi |
| Certifikacija: | CE (priložen certifikat) |
| Stanje: | Novi |
| Vrijeme isporuke: | 15-20 dana |
| Jamstvo: | 2-godišnje jamstvo, 10-godišnje efektivne performanse, doživotno održavanje |
| Usluga nakon prodaje: | Inozemni servis strojeva |
| Zaštitni znak: | AQWK |
| Transportni paket: | Drvena kutija (profesionalno pakiranje) |
| Specifikacija: | 120 kg |
| Podrijetlo: | Kina |
| HS oznaka: | 8419899090 |
Ukoliko imate pitanja, slobodno nas kontaktirajte:
Mobitel/WeChat: +86-13336655820
Email:prodaja9188@foxmail.com
slobodno nam se obratite - spremni smo vam poslužiti!