English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикKako osigurati stabilne performanse?
Regulator temperature kalupa za brizganje plastike tipa ulja koristi uvezeni kompresor Copeland iz SAD-a i električne komponente OMRON/FUJI/TE/LG, što rezultira dužim vijekom trajanja.
Kako spriječiti začepljenje i hrđu?
Regulator temperature kalupa za ubrizgavanje plastike tipa ulja koristi bakrene cijevi bez kisika zavarene s integriranim cijevima od nehrđajućeg čelika 304.
Koliko je energetski učinkovit?
Koristimo visokoučinkovite isparivače i kondenzatore, smanjujući potrošnju energije za više od 30%.
Je li fleksibilan za rad?
Opremljen s 3 kompresora (model 8ACH, s 2 kompresorske glave, može se koristiti samostalno ili u kombinaciji), i ima mogućnost prebacivanja snage grijanja.
Podržava li automatizirano upravljanje?
Regulator temperature kalupa za ubrizgavanje plastike tipa ulja može biti opremljen RS485 komunikacijom i uvezenim mikroračunalom ili PLC kontrolnim sustavom.
Je li lako održavati?
Regulator temperature kalupa za ubrizgavanje plastike tipa ulja ima sveobuhvatnu sigurnosnu zaštitu i značajke prikaza grešaka, što omogućuje jednostavno održavanje bez profesionalnih vještina.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tip | Zračno hlađen |
| Metoda hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Struktura jedinice | Sastavni |
| Napon | 380V/50HZ |
| Broj kompresora | 3 (Copeland, uvezeno iz SAD-a) |
| Razina buke | Ultra tiho |
| Raspon temperature | 5°C-98°C (ulazna voda), -30°C do +350°C (radni uvjeti) |
| Kapacitet hlađenja | 12,5kw |
| Polja primjene | Galvanizacija, pivovara, tvornica pića, prehrambena industrija, zemlje s visokom temperaturom okoline |
| Stroj za primjenu | Precizni alatni strojevi |
| Certifikacija | CE, RoHS |
| Stanje | Novi |
| Vrijeme isporuke | 15-20 dana |
| Jamstvo | 2 godine |
| Servis nakon prodaje | Inozemni servis strojeva |
| Zaštitni znak | AQWK |
| Transportni paket | Drvena kutija |
| Specifikacija | 120 kg |
| Podrijetlo | Kina |
| HS oznaka | 8419899090 |

Naš regulator temperature kalupa za ubrizgavanje plastike tipa ulja prikladan je za industrije s visokim zahtjevima za kontrolom temperature, poput proizvodnje piva, pića i hrane, kao i za regije s visokim temperaturama okoline. Uz godine iskustva u proizvodnji, nudimo promotivne cijene izravne u tvornici, pouzdanu kvalitetu koristeći vrhunske komponente i globalnu podršku nakon prodaje. Njegov jedinstveni dizajn može izdržati ekstremna radna okruženja i zadovoljiti različite proizvodne potrebe.
AQWK je profesionalni proizvođač i dobavljač regulatora temperature kalupa u Kini. Imamo vlastitu tvornicu. Kontaktirajte nas ako imate pitanja.