English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикVisokoučinkoviti rashladni rashladni uređaj kompatibilan je s vodom hlađenim cirkulirajućim rashladnim uređajem, u skladu je sa standardima CE&RoHS, radi iznimno tiho, ima sveobuhvatan sigurnosni dizajn i profesionalnu inozemnu podršku nakon prodaje. AQWK je profesionalni proizvođač i dobavljač hladnjaka sa zračnim hlađenjem u Kini. Imamo vlastitu tvornicu. Dobrodošli na savjetovanje i kupnju!
Sveobuhvatna sigurnosna zaštita: Opremljen cjevovodnom opremom otpornom na eksploziju i BY-PASS petljom za otpuštanje tlaka tople vode. Visokoučinkoviti rashlađivač vode za hlađenje ima savršene sigurnosne mehanizme i prikaz grešaka, što omogućuje jednostavan popravak i održavanje bez profesionalnih vještina.
Trajno osiguranje kvalitete: integrirani cjevovodi od nehrđajućeg čelika 304 smanjuju otpor cijevi i hrđu. Izolirana električna kutija produljuje životni vijek električnih uređaja, koji dolaze od renomiranih marki kao što su OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB i WEST.
Inteligentan i fleksibilan rad: rashladni rashladni uređaj visoke učinkovitosti podržava automatsko ispuštanje zraka nakon pokretanja i prebacivanje snage grijanja. Dodatna komunikacijska funkcija RS485 ostvaruje automatizirano upravljanje, s načinom upravljanja koji se može odabrati kao uvezeno mikroračunalo ili PLC.
Prilagodljivost koja se može prilagoditi: Jedinica za kontrolu temperature s više točaka, konjska snaga uljne pumpe i snaga grijanja mogu se prilagoditi. Dodatne funkcije uključuju puhanje zraka i povrat povratnog ulja, kao i trenutno isključivanje povratnog ulja za hlađenje.
| Model | AQO-09L |
| Tip | Vrsta ulja (stroj za temperaturu kalupa) |
| Metoda hlađenja | Hlađen uljem |
| Struktura jedinice | Sastavni |
| Vlast | 9kw |
| Odabrani napon | 380V/50HZ |
| Broj kompresora | 1 |
| Razina buke | Ultra tiho |
| Polja primjene | Obrada plastike |
| Stroj za primjenu | Precizni alatni stroj |
| Ostali scenariji primjene | Pivovara, tvornica pića, prehrambena industrija i druge industrije koje zahtijevaju niske temperature; pogodan za područja visoke temperature okoline |
| Certifikacija | CE, RoHS |
| Stanje | Novi |
| OEM/ODM | Podržano |
| Vrijeme isporuke | 15 dana |
| Jamstveni rok | 2 godine (s 10-godišnjim učinkovitim servisom i doživotnim održavanjem) |
| Servis nakon prodaje | Inženjerska služba u inozemstvu |
| Zaštitni znak | AQWK |
| Transportni paket | Drvena kutija |
| Specifikacija | Težina 74 kg |
| Podrijetlo | Kina |
| HS oznaka | 8419899090 |
| Raspon temperature | 15°C - 180°C (ulazni medij) |
| Izborne funkcije | Puhanje zraka i povrat povratnog ulja, trenutno isključivanje povratnog ulja za hlađenje, RS485 komunikacijska funkcija, uvezeni mikroračunalo/PLC način upravljanja |
Jamstvo kvalitete: Stroga kontrola kvalitete za isporuku prvoklasnih, pouzdanih proizvoda
Filozofija cijena: Ponudite razumne cijene kako biste ostvarili suradnju s globalnim partnerima u kojoj svi pobjeđuju
Dugoročna suradnja: Cilj je uspostaviti dugoročne prijateljske poslovne odnose temeljene na međusobnom povjerenju
Jamstveni servis: 2-godišnje jamstvo, 10-godišnje stabilne performanse i doživotno održavanje
Tehnička podrška: Inozemna usluga profesionalnih inženjera za pravovremenu instalaciju, obuku i rješavanje problema