English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tip | Zračno hlađen (kontrolor temperature kalupa) |
| Metoda hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Struktura jedinice | Sastavni |
| Odabrani napon | 380V/50HZ |
| Broj kompresora | 1 |
| Marka kompresora | Copeland (uvezen iz Amerike) |
| Kapacitet hlađenja | 36kw |
| Raspon temperature | 5°C - 90°C (temperatura izlazne vode) |
| Razina buke | Ultra tiho |
| Polja primjene | Galvanizacija |
| Stroj za primjenu | Precizni alatni stroj |
| Ostali scenariji primjene | Pivovara, tvornica pića, prehrambena industrija i druge industrije koje zahtijevaju niske temperature |
| Certifikacija | ISO, CE |
| Stanje | Novi |
| Dimenzija | 14075132cm |
| Specifikacija | Težina 600kg |
| Podrijetlo | Kina |
| Zaštitni znak | AQWK |
| HS oznaka | 8419899090 |
| Transportni paket | Drvena kutija |
| Vrijeme isporuke | 15-20 dana |
| Jamstvo | 2-godišnje jamstvo + 10-godišnje učinkovito servisiranje + doživotno održavanje |
| Servis nakon prodaje | Servis stroja u inozemstvu |
| Izborne funkcije | RS485 komunikacijska funkcija, uvezeni način upravljanja mikroračunalom/PLC-om |
Kompresorski stroj za industrijsko hlađenje vode (hladni i vrući integrirani tip) integrira komponente električnog grijanja i kompresijskog hlađenja, sa širokim rasponom kontrole temperature od -120 ℃ do 350 ℃ kada se koristi termalno ulje kao medij za prijenos topline. Široko se primjenjuje u industriji kemijskih reakcija i ispitivanja materijala, ispunjavajući različite zahtjeve proizvodnog procesa bez potrebe za zamjenom medija za prijenos topline.
Široki raspon kontrole temperature: s uljem za prijenos topline kao medijem, može postići velike temperaturne varijacije od -120 ℃ do 350 ℃, eliminirajući probleme s promjenom medija za izmjenu topline.
Stabilan strukturni dizajn: Stroj za hlađenje industrijske vode s kompresorom sastoji se od ulja za prijenos topline, cirkulacijske pumpe, cijevi za grijanje, izmjenjivača topline za hlađenje, sustava za hlađenje, sustava za kontrolu temperature, cjevovoda i okvira, tvoreći pouzdanu petlju cirkulacije toplinskog medija.
Osiguranje kvalitete: Stroga kontrola kvalitete za isporuku prvoklasnih proizvoda koji zadovoljavaju ISO i CE standarde
Filozofija cijena: Ponudite razumne cijene kako biste ostvarili suradnju s globalnim partnerima u kojoj svi pobjeđuju
Dugoročna vizija: Uspostavite dugoročne prijateljske poslovne odnose temeljene na pouzdanim performansama proizvoda
Jamstveni servis: 2-godišnje jamstvo, 10-godišnje stabilne performanse i doživotno održavanje
Tehnička podrška: Omogućite inozemnu uslugu na licu mjesta i pravovremena rješenja za probleme s korištenjem
AQWK je profesionalni proizvođač i dobavljač hladnjaka sa zračnim hlađenjem u Kini. Imamo vlastitu tvornicu. Dobrodošli na savjetovanje i kupnju.
Mobitel/WeChat: +86-13336655820
Email:prodaja9188@foxmail.com